O nas - nieruchomosci.wirtualnemedia.info

O nas

Nieruchomosci.WirtualneMedia.info to serwis tylko i wyłącznie z ogłoszeniami nieruchomości. Umożliwiamy naszym użytkownikom bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń o obiektach we wszystkich lokalizacjach w Polsce, przeznaczonych do sprzedaży lub do wynajęcia. Intuicyjna forma dodawania ogłoszeń pozwala zamieścić je w kilka minut.

Zapewniamy podział na przejrzyste kategorie, w których znajdziesz mieszkania, domy, działki budowlane, działki rolne, działki leśne, pokoje, lokale użytkowe, biura i magazyny. Przygotowaliśmy też możliwość szybkiego wyszukiwania ogłoszeń.

Dodając za darmo ogłoszenie, dzięki łatwemu panelowi użytkownika, otrzymujesz pełną kontrolę nad swoim ogłoszeniem. Logując się możesz edytować ogłoszenia, usunąć je w dowolnym momencie lub skorzystać z podbić, dzięki którym ogłoszenie znajdzie się na samym szczycie listy ofert. Panel użytkownika został przez nas tak przygotowany, że umożliwia użytkownikom skuteczne zarządzanie swoimi ofertami niezależnie od tego, czy są oni właścicielem nieruchomości, pośrednikiem czy deweloperem.

Naszą wizją jest stworzenie w pełni darmowego serwisu, dzięki któremu Ci, którzy oferują nieruchomość szybko i łatwo dogadują się z tymi, którzy chcą ją kupić lub wynająć. Chcemy by nasz serwis był utożsamiany za jedyny DARMOWY SERWIS NIERUCHOMOŚCI i jedyne takie miejsce w sieci.
 

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury